Poznaj moją ofertę

W czym mogę Ci pomóc?

Webwriting

Skuteczny copywriter musi najpierw poznać Ciebie i klientów, do których się zwraca. Wyobraź sobie, że dzwonisz do kogoś, kogo nie znasz i chcesz, żeby coś od Ciebie kupił. Skąd miałbyś wiedzieć jak się do niego zwracać i czy w ogóle potrzebuje Twojej oferty? To samo dzieje się, jeśli podejmiesz współpracę z copywriterem. Musicie ustalić do kogo ma się zwracać.

Do wszystkich, czyli do nikogo.

Podczas rozmowy wstępnej poruszymy kwestię grup docelowych (klientów) i jeżeli jeszcze ich nie ustaliłeś, zrobimy to razem, aby treści na stronie miały realnych odbiorców. Wybierzemy również słowa kluczowe (SEO), aby Twoja strona pokazywała się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Copywriting kreatywny

Chwytliwe hasło reklamowe jest duszą biznesu. Kojarzysz słynne hasła, które weszły do głowy i życia każdego klienta? Twoje też może takie być!

Content writing

Piszę teksty w dziedzinach nieruchomości i marketingu czy te związane z funkcjonowaniem Unii Europejskiej. Rok urzędowałam w Parlamencie Europejskim w Brukseli, dzięki czemu zdobyłam solidną wiedzę o funkcjonowaniu Unii Europejskiej.

W nieruchomościach spędziłam ostatnie 5 lat życia. Zajmowałam się różnymi tematami: od mieszkaniówki przez biura i centra handlowe do magazynów.

Pasja do marketingu rozwinęła się trochę później, wraz z pogłębianiem wiedzy na temat copywritingu. Jeśli zlecisz mi napisanie treści z tej branży, możesz być pewien, że dostaniesz tekst pełen sprawdzonych informacji, który pozwoli Ci poczuć się jak prawdziwy ekspert.

Piszę zarówno artykuły do prasy, jak i posty blogowe na powyższe tematy.

Social media

Każdy z tych portali potrzebuje innego tonu wypowiedzi. Skuteczny copywriter (czyli ja :)) dobrze to rozumie i chętnie podejmie ten wysiłek.

Research i redakcja

Jeśli potrzebujesz korekty lub redakcji tekstu, możesz się do mnie zwrócić. Umiem też zrobić skuteczny research, a za źródła służą mi tak dokumenty i strony w języku polskim jak i angielskim, hiszpańskim czy rosyjskim.

Tłumaczenia

Skończyłam studia filologiczne. Bardzo dobrze znam angielski i rosyjski. Język hiszpański jest ze mną od 10 lat.

Jestem wolontariuszką w organizacji Global Voices, której członkowie zajmują się tłumaczeniami newsów z całego świata. Jeśli przejdziesz tutaj, zapoznasz się z moimi tłumaczeniami.